O nas

Agregaty pompowe

Jesteśmy dystrybutorem najlepszych europejskich producentów pomp. Specjalizujemy się w doborze oraz sprzedaży pomp przemysłowych dla każdego działu przemysłu. Nasza oferta wyróżnia się spośród konkurencji. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc oraz dopasować pompę do każdej instalacji. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w siedzibie firmy, która mieści się w Katowicach. Współpracujemy na zasadzie wyłączności, jako autoryzowany dystrybutor z firmami: DEBEM, ECOLAB, GRÜN-PUMPEN, PF JOHSTADT, VARISCO oraz dostarczamy pompy i części producentów takich jak: PEDROLLO, GVR, CDR, INJECTA, SAER, ALLWEILER, DELTAGALVANO, MASO, DEPA, SCHMALENBERGER, OBL, DP POMPE, PROMINENT, PCM, HIDROSTAL, INOXPA, ARGAL, YAMADA, SONDERMANN, CALPEDA, SALVATORE ROBUSHI, LIVERANI, EMU, EBARA, WILDEN, SANDPIPER, AFFETTI, BRINKMANN, CALELLA, CEMP, SEF, TULIP PUMPS, TECHiN.

Agregaty pompowe, pompy przemysłowe
Dyspensery do piwa

Dyspensery do piwa

Rewolucyjna technologia nalewania piwa. Innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system dozowania, który jest w stanie rozlac 6 x 0,5 l w 7 sekund. Co więcej, to zawsze ta sama jakość. Zawsze ta sama szybkość i zawsze serwowana ta sama ilość. Od kufla po kubek jednorazowego użytku, od 0,2 l kufli do 1 l naczyń. I to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. W zależności od Twoich wymagań i zapotrzebowania – posiadamy odpowiedni dla Ciebie Beerjet. Niezależnie od tego czy chcesz wersję do zainstalowania czy wersję przenośną, małą lub dużą.

Dyspensery do wina

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem dozowników do win firmy Wineplease. W naszej ofercie znajdują się dozowniki do wina białego, czerwonego, win musujących oraz szampanów. Pragniemy zaoferować nowy standard w dziedzinie winiarstwa, hotelarstwa serwowania wina w kieliszkach. Przy pomocy naturalnych i zatwierdzonych gazów spożywczych, pojawia się sposób przechowywania wina nawet do 30 dni, bez jakiejkolwiek utraty właściwości smakowych i zapachowych. Technologia Wineplease wywodzi się z samego serca Toskanii, miejsce to jest znane praktycznie każdemu koneserowi wina na całym świecie. Dzięki dozownikom do wina klient ma możliwość spróbowania wina przed zakupem a co za tym idzie, klienci chętnie zakupią wino po jego skosztowaniu. Sprzedaż porcji wina niesie za sobą większy zysk, niż sprzedaż całych butelek.

Dyspensery do wina, dozowniki do wina
Zambelli Facebook
Luthmar sp. z o.o Google Plus