ZAMBELLI ENOTECH - PRODUCENT URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WIN

Zambelli początek...

Zambelli powstało w 1888 roku z inicjatywy Josepha Zambelli, włoskiego kowala, którego inwencja oraz zdolności pozwoliły mu utorować drogę do dużego przedsięwzięcia.
Zambelli w początkach swojego istnienia zaczął zajmować się produkcją pomp i akcesoriów do natryskiwania.
Już od początków, firma została wyróżniona wieloma nagrodami i kontynuuje tę passę od początku poprzedniego wieku. Tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, aż do dzisiaj.
W październiku 2001, Zambelli zostało wykupione przez braci Raffaele, Lorenzo i Ivo Pillan, właścicieli firmy z tej samej branży – Enotecnica Pillan, której produkcja była skierowana do małych i średnich winiarni. Nowi właściciele byli bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek, by utrzymać standard Zambelli obowiązujący przez lata działalności – wysoką jakość produktów, poszerzanie zasięgu produktów oraz spełnienie wymagań międzynarodowego rynku.

Produkcja urządzeń do wina

Zambelli dzisiaj

Od 2005 Zambelli funkcjonuje pod nazwą Zambelli Enotech – pomimo zmiany nazwy, tradycja oraz marka pozostały niezmienione. Obecnie firma znana jest z szerokiego zasięgu produktów, do produkcji wina, który obejmuje pompy, filtry, separatory, agregaty chłodnicze, prasy poziome i pionowe, poł-automatyczne linie butelkowania oraz inne produkty z zakresu enologii, jak i sprzęt do przetwarzania owoców i oliwy. Zambelli cenione jest nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Zambelli zaopatruje winiarnie na całym świecie, uzyskując efekty pozwalające na ciągły rozwój firmy, która zawsze jest w stanie sprostać najbardziej restrykcyjnym wymaganiom.

ZAMBELLI ENOTECH od 1888 producent najlepszych urządzeń i maszyn do produkcji wina.

Z silną tradycją ponad 100 lat ZAMBELLI ENOTECH (założony w 1888) jest wiarygodnym punktem odniesienia na rynku włoskim i za granicą, w przypadku maszyn i urządzeń najwyższej jakości w przemyśle wina, owoców i oleju.

  • Destemmers
  • Kruszarki
  • Prasy
  • Pompy do wina
  • Chłodnie
  • Linie do butelkowania
Siedziba producenta urządzeńdo wina - Zambelli
Zambelli Facebook
Luthmar sp. z o.o Google Plus