Garnek do gotowania konfitur ze stali nierdzewnej

Garnek ze stali nierdzewnej do gotowania konfitur

>Garnek ze stali nierdzewnej do gotowania konfitur

>Garnek ze stali nierdzewnej do gotowania konfitur produkcja wina

Garnek ze stali nierdzewnej wraz z mieszadłem wykorzystywany jest do produkcji dźemów i innych produktów żywnościowych (np dżemy, galaretki, gulasz itp).
Użytkownik jest samodzielnie w łatwy sposób wyprodukować różne rodzaje dźemów. Gotowane dźemy można bezpośrednio napełnić w słoiki przez specjalny zawór, zamontowany powyżej dna. Pojemność garnka do gotowania dżemów JAM 50 wynosi 50 litrów.
Garnek wyposażono w mieszadło z dwoma elementami mieszającymi. Dolny element uniemożliwia chwycelnie produktu do dna, a element boczny zapewnia dobre wymieszanie środka spożywczego. Garnek do gotowania JAM ma ponad dnem specjalny wylot z zaworem były zawartość składnia zostałą całkowicie opróźniona.
Garnek ten jest wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, dno garnka pasuje do kuchenek gazowych, elektrycznych, indukcyjnych. GŁÓWNE SKŁADNIKI:

  • Silnik jednofazowy 220V
  • Moc 0,12kW (zabezpieczenie przed przegrzaniem)
  • Pojemność 50 litrów
  • Stal nierdzewna Zawór ½ "
  • Wyłacznik bezpieczeństwa, aby wyłączyć silnik (montowany na pokrywie)
  • Sterowanie pokrywką (Można otworzyć)

Garni tego rodzaju sa wykonane ze stali nierdzewnej wykorzystywane do produkcji różnego rodzaju dżemów i innych cieczy (np galaretki, gulasz itp), ale tylko dla środków spożywczych.

Zambelli Facebook
Luthmar sp. z o.o Google Plus